do góry
Przygotujemy Cię
na wszystko

Plan kursów

Matura 2018: Kursy rozpoczęły się w dniach  6-15 października 2017. Oprócz grup podanych w planie mogą powstać kolejne w zależności od zainteresowania uczniów daną lokalizacją lub terminem. Mamy jeszcze wolne miejsca - zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub wizytę w Sekretariacie we Wrzeszczu lub w punkcie rekrutacyjnym w Gdyni. Wszyscy zapisani uczniowie, którzy opłacili kurs lub pierwszą ratę, zostali powiadomieni o dacie i miejscu rozpoczęcia swojego kursu. Osoby, które nie otrzymały jeszcze żadnej informacji prosimy o kontakt z Sekretariatem.

Matura 2019: Kursy zgodnie z planem rozpoczną się na przełomie października i listopada 2017, obecnie przyjmujemy zgłoszenia i kończymy prace nad planem zajęć. 

Egzamin Gimnazjalny 2018: Kurs rozpoczął się w sobotę 30 września (blok matematyczno-fizyczny, przyrodniczy, humanistyczny) oraz w środę 11 października (język angielski) w Gdańsku-Oliwie oraz w Gdyni. Prosimy o pilne zgłoszenia niezdecydowanych, ponieważ  już prawie nie ma wolnych miejsc - umożliwiamy również dołączenie do kursu po rozpoczęciu.  

Zobacz lokalizacje i terminy rozpoczęcia kursu i zapisz się na wybrany przedmiot:
 

TRÓJMIASTO: filtracja wg przedmiotu, dnia, lokalizacji
KALENDARZ: daty zajęć wg dni tygodnia, PDF
------------------------------------------------------------
 
WSTĘPNY PLAN: rok szkolny 2017/18
------------------------------------------------------------
 

TRÓJMIASTO (plik PDF)

 

 

Twoja grupa będzie miała ustalony termin i miejsce kursu. Jednak jeśli nie możesz wziąć udziału w konkretnych zajęciach z ważnych lub losowych powodów, dajemy Ci szansę odrobienia ich w innej grupie w innym termine. W miarę możlwiości organizacyjnych i Twojej dyspozycyjności.

Zapisz się
Zgłoszenie na kurs przez internet zaoszczędzi Twój czas. Możesz zadecydować o wszystkim na odległość. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub odwiedzenia nas w Sekretariacie.

Formularz

Aktualności

10
listopada
Egzamin gimnazjalny - KURS INTENSYWNY
Szanowni Państwo! Ze względu na duże zainteresowanie przygotowaniem do egzaminu gimnazjalnego...
więcej
20
października
Matura 2019 - wstępny plan zajęć
PLAN ZAJĘĆ GDAŃSK Gdańsk-Oliwa (V LO), rozpoczęcie SOBOTA 28.10.2017 10.00-11.30 11.45-13.15 13.30-15.00 15.15-16.45 J....
więcej
30
września
SOBOTA, 30 WRZEŚNIA - Dzień Otwarty!
Zapraszamy Uczniów i Rodziców na DZIEŃ OTWARTY w Indeksie 30.09.2017 Gdańsk-Wrzeszcz,...
więcej