do góry
Przygotujemy Cię
na wszystko

KURS ÓSMOKLASISTY OD STYCZNIA

Najlepsze liceum w Twoim zasięgu!

Szanowni Rodzice Ósmoklasistów,

W roku szkolnym 2019/20 ponownie obserwujemy duże zainteresowanie profesjonalnym przygotowaniem do egzaminu ósmoklasisty. Wszyscy mamy w pamięci, co działo się podczas tegorocznej rekrutacji. W kolejnym roku licea i technika w większości przypadków utrzymają ten sam limit przyjęć dla absolwentów szkoły podstawowej. Dla dzieci oznacza to zatem konieczność osiągnięcia równie wysokiego wyniku, przede wszystkim z egzaminu ósmoklasisty, choć warto też zadbać o oceny końcoworoczne i inne punkty rekrutacyjne.


ZBLIŻA SIĘ WAŻNY EGZAMIN. 

Przygotowaliśmy kolejną edycję kursu przyspieszonego w okresie styczeń-kwiecień 2020 opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu i kompetencjach nauczycieli z nami współpracujących. Ogromne przeładowanie podstawy programowej i niezliczone umiejętności, które powinien opanować ósmoklasista wymagają systematyczności i wkładu pracy. Łatwiej o motywację i solidne przygotowanie do egzaminu pod okiem doświadczonego nauczyciela.
To ostatni moment i okazja, by rozpocząć systematyczną powtórkę i uporządkować obszerny materiał. Uczniowie korzystający z naszych kursów od września odnotowują coraz lepsze wyniki w nauce. Teraz czas na Ciebie. 
 

Do kogo skierowane są kursy?

Uczestnikami naszych kursów są przede wszystkim uczniowie, którzy chcą dostać się do renomowanego liceum lub technikum. Warto zwrócić uwagę na to, że niektóre szkoły, mające kiedyś opinię przeciętnych, stały się ostatnio oblegane na poziomie porównywalnym do liceów zajmujących czołowe miejsca w rankingach.

Co nas wyróżnia?

Kursy w Indeksie prowadzone są przez pasjonatów w swojej dziedzinie. Nasi nauczyciele są doświadczonymi i czynnymi egzaminatorami. Często są to również autorzy zadań i przykładowych arkuszy egzaminacyjnych lub metodycy zaangażowani w reformę egzaminów zewnętrznych.
Zajęcia w Indeksie nie są powieleniem szkolnych lekcji. Wynika to między innymi z faktu, że nie realizujemy jednego, konkretnego podręcznika, a nasz program jest kompilacją najefektywniejszych, znanych nam metod nauczania. Skupiamy się na ćwiczeniu umiejętności egzaminacyjnych, zapewniając duży wybór zróżnicowanych materiałów dydaktycznych, w tym autorskich, a także szeroki dostęp do oficjalnych zadań i arkuszy egzaminacyjnych. Staramy się, by nasze zajęcia były ciekawe, łączyły rożne elementy wiedzy i jej zastosowania w praktyce. 
 

Dodatkowo w ramach kursu gwarantujemy:

- materiały do samodzielnej pracy w domu,
- próbne egzaminy,
- warsztaty egzaminacyne w ferie,
- indywidualne konsultacje z nauczycielami
 

Terminarz kursów (egzamin 2020)

  • rozpoczęcie:  początek lutego 2020 (po feriach zimowych)
  • zakończenie: kwiecień 2020, tuż przed egzaminem
  • liczba godzin lekcyjnych: 30 z każdego przedmiotu (patrz tabela z cennikiem)
  • częstotliwość: 1 raz w tygodniu po 3 godziny lekcyjne z wybranego przedmiotu
  • liczebność grup: do 12 osób
Cennik
Przedmiot kursu  Liczba godzin Cena całego kursu
matematyka 30 490 zł
język polski 30 490 zł
język angielski 30 490 zł
PAKIET 3 BLOKÓW PRZEDMIOTOWYCH 90 1170 zł
*zniżka 300 zł


 


 

przedmiot kursu dzień i godziny zajęć miejsce data rozpoczęcia
matematyka niedziela 9.00-11.25 1 maja 13 9.01.2020
język polski niedziela 11.35-14.00 1 maja 13 9.01.2020


Lokalizacja zajęćUL. 1 MAJA 13, biurowiec NAPRZECIW Teatru im. S. Jaracza, PIĘTRO 7, SALA 709
Zapisz się
Zgłoszenie na kurs przez internet zaoszczędzi Twój czas. Możesz zadecydować o wszystkim na odległość. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub odwiedzenia nas w Sekretariacie.

Formularz

Aktualności

10
czerwca
23 lata Indeksu - Trafiłeś pod właściwy adres!
Oferujemy Państwu naszą kompetencję, doświadczenie i skuteczność Jesteśmy wiarygodni!...
więcej
24
września
Plan zajęć
Upały zelżały, zatem pora rozpoczynać zajęcia w Indeksie.  Egzamin Gimnazjalny 2019 Kursy...
więcej
31
sierpnia
Dzień otwarty w Olsztynie
Wszystkie osoby zainteresowane kursami w Indeksie zapraszamy na Dzień Otwarty! 31 sierpnia 2018 (piątek) 12.00-17.00 ul....
więcej

Przedmioty, których uczymy: